Nabídka

Česká kuchyně

Vaříme jídla české kuchyně. Používáme kvalitní regionální čerstvé suroviny. Denně vaříme minimálně 4 hotová jídla a 1-2 polévky. Hotová jídla podáváme od 10.00 do 14.00 hod. Na našem jídelním lístku, samozřejmě, nechybí ani minutky z kuřecího i vepřového masa, rozpékaná pizza a jídla studené kuchyně jako jsou nakládaný hermelín, utopenci, apod. Sami si nakládáme zelí a připravujeme z něj chutný zelný salát. Pro sladkomilné vaříme také sladká jídla.

Naše restaurace má oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Nejen v době oběda si můžete vybrat, zda chcete sedět v nekuřácké nebo kuřácké místnosti.

Nápoje

Piva

Čepujeme piva plzeňského Prazdroje. Díky neustálé péči, kterou věnujeme pivu a pravidelně udržované čistotě výčepního zařízení byl náš hostinec vyhlášen Plzeňským Prazdrojem jako Restaurace s certifikátem kvality. Zkontrolovat to můžete na stránkách http://www.prazdroj.cz/

Stálá nabídka čepovaných piv:
  • Gambrinus 10° nepasterizovaný
  • Gambrinus 12° ležák
  • Prazdroj 12° ležák
  • Velkopopovický Kozel 11°
  • Nealkoholické pivo Birell

Dále nabízíme pivní speciály v lahvích – černou 18° a 12° a ovocné alkoholické Cidery.

Vína

Víno nemůže v restauraci chybět. Proto nabízíme tuzemská i zahraniční vína v lahvích. Ať už máte v oblibě víno bílé nebo červené, tiché či šumivé, vždy u nás najdete jejich kvalitní zastoupení.

Destiláty a likéry

Náš nápojový lístek obsahuje také něco ostřejšího. Zastoupeny jsou u nás všechny hlavní destiláty, ať jsou to whiskey, koňak, rum, vodka, slivovice různých značek. Také vám můžeme nabídnout karamelové, čokoládové, ovocné a bylinné likéry od řady producentů jako je např. Stock, Becherovka apod.

Nealkoholické nápoje

Oslavy, setkání, svatební hostiny

Náš hostinec disponuje oddělenými prostorami k pořádání oslav pro větší počet zúčastněných. Pro narozeninové oslavy, setkání spolužáků a podobné příležitosti nabízíme k využití sál s kapacitou 80 osob nebo salonek s kapacitou 25 osob. Pro svatební hostiny a podobné příležitosti poskytneme celý hostinec včetně prostoru u výčepu, čímž se kapacita zvětší na 135 míst. V letním období máme v provozu i sezení u stolů na zahrádce. V případě potřeby zajistíme také svatební či narozeninové dorty s motivem vhodným pro oslavence.

Pro pobavení jsou v prostorách hostince našim hostům stále připraveny posloužit stolní a společenské hry: kulečník, stolní fotbal, šipky a stolní tenis nebo-li ping-pong.